Ištikimybė

La fidélité

Ištikimybė

Fidelity

Prancūzija, Portugalija

2000 m., 160 min.

Režisierius: 
Andrzej Żuławski
Prodiuseris: 
Paulo Branco
Vaidina: 
Sophie Marceau, Pascal Greggory, Guillaume Canet
Subtitrai: 
Lietuviški, angliški

Tu stovi ant bedugnės krašto. Pasitrauk.

  • Lapkričio 13 d., sekmadienis, 18:15  „Forum Cinemas“ Kaune, 4 salė

Sėkminga jauna fotografė, kanadietė Klelija (akt. Sophie Marceau), pakviečiama dirbti skandalingam žurnalui „La Verité“ Paryžiuje. Čia, susipažinusi su ekscentrišku knygų vaikams leidėju, išteka. Iš karto po jos vestuvių, pamačiusi Kleliją įsimylėjusio kolegos nuotraukas ir pamaniusi, kad duktė neištikima vyrui, miršta jos motina. Klelija sugeba atsispirti traukai, tačiau visas pasaulis aplink ją, regis, puola į bedugnę.

Festivaliai: 

Kabūro romantinių kino filmų festivalyje - apdovanojimas už geriausią moters vaidmenį (Sophie Marceau) ir pagrindinis prizas.

Andrzejus Żuławskis, gimęs 1940 m. Lenkijoje, užaugo tarp Varšuvos ir Paryžiaus. Baigęs mokyklą, studijavo kino meną Paryžiuje. Grįžęs į Lenkiją dirbo režisieriaus Andrzejaus Wajdos asistentu. 1971 m. pristatė savo pirmąjį ilgametražį filmą „Trečioji nakties dalis“, pelniusį daugybę apdovanojimų visame pasaulyje. Antrasis jo filmas „Velnias“ (1972) susidūrė su sovietine cenzūra, tad režisierius grįžo gyventi į Prancūziją. Filmas „Nuosavybė“ (1981) varžėsi Kanų kino festivalio konkursinėje programoje. A. Żuławskis sukūrė filmus „Beprotiška meilė“ (1985), „Mano naktys gražesnės už tavo dienas“ (1989), „Ištikimybė“ (2000) ir „Kosmosas“ (2015).